www.kvetinace-floravil.cz

Substral Careo koncentrát 100ml insekticid

Kvalitní a žádaný kus Substral Careo koncentrát 100ml insekticid od této skvělé značky Truhlíkov je k získání právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Stojí teď u nás 269 Kč.
EAN: 5907487101693
Substral Careo koncentrát 100ml

Milujete květiny, obdivujete jejich krásu všude, kam přijdete, jen u vás jako by se jim nedařilo příliš dobře? Na vině mohou být nejrůznější škůdci. Nestačí jen si na ně posvítit, je třeba proti nim i rázně zakročit. Už si nikdy nenechejte kazit radost z krásných truhlíků plných květin. Škůdce, savé i žravé, lze účinně vyhubit pomocí přípravku Substrát Careo koncentrát. Ničí škůdce okamžitě stejně jako kontaktní insekticid, ovšem přípravek lze použít i jako dlouhodobý systémový insekticid.
Substrát Careo koncentrát je vyroben tak, že jeho účinnou látku, acetamiprid, rostlina přijme a rozvede po celém svém těle. Škůdci se pak zlikvidují při okusování a sání, ovšem také při přímém zasažení po rozstřiku emulgovaným koncentrátem ve vodném roztoku. Aplikovat Substrát Careo koncentrát lze venku, ale i sklenících, zimních zahradách i bytech a jiných prostorách.
Substrát Careo koncentrát působí okamžitě i dlouhodobě na larvy i dospělce savých a žravých škůdců, zejména na mšice, mery, červce, křísy, molice, třásněnky, svilušky, štítenky, nosatce, pilatky a vrtalky.