www.kvetinace-floravil.cz

DLF Travní směs jetelotravní CUTMAX 1, 25kg

Vynikající produkt DLF Travní směs jetelotravní CUTMAX 1, 25kg od kvalitní značky DLF můžete najít na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Nabídka již od 5 490 Kč.
EAN: 8594170220327
DLF Travní směs jetelotravní CUTMAX
Ověřit dostupnost
Značka: DLF
5 490

INTENZIVNÍ JETELOTRAVNÍ SMĚS NA SENÁŽ
Jetelotravní směs založená na tetraploidním jeteli lučním, jílkovém a kostřavovitém festuloliu.Podstatný obsah jetele lučního zajišťuje kvalitní píci s vysokým obsahem dusíkatých látek, zatímcojílkové Festulolium dodá nutné cukry potřebné pro konzervaci, a hmotu. Po 2-3 letech začne jílkovéhofestulolia ubývat a začne dominovat kostřavovité festulolium, které zaplní mezery. Tímto se omezírozvoj možných plevelů, přičemž se nesníží výnos ani kvalita!Vzhledem k obsahu jetele lučního není nutné v prvních letech porost hnojit dusíkem. Pokud by vnásledujících letech došlo k poklesu jetele lučního v porostu pod 50 % je nutné začít hnojení dusíkempro uchování výnosu. Pro intenzivní pěstování je možné podpořit trávy malou dávkou dusíku (okolo30 kg N/ha) po poslední seči na podzim.
• vysoce výnosná jetelotráva k užitku na 2-3 roky• vysoký obsah dusíkatých látek a cukrů• snadná silážovatelnost díky festuloliím
SLOŽENÍ57 % jetel luční 4n26 % kostřavovité festulolium17 % jílkovité FestuloliumVÝSEVEK 23 kg/ha