www.kvetinace-floravil.cz

Agro Kristalon GOLD 0,5 kg

Ve slevě tento výrobek Agro Kristalon GOLD 0,5 kg od výrobce s mnohaletou tradicí Agro CS snadno pořídíte zrovna dnes ve slevě! V současnosti pořídíte za cenu 139 Kč.
EAN: 8594005001619
Agro Kristalon GOLD 0
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
139

Hnojiva KRISTALON jsou skvělá v tom, že mají celou řadu úzce specializovaných hnojiv, jejichž složení je zaměřené přímo na výživu té které konkrétní rostliny. V řadě hnojiv KRISTALON naleznete však i hnojiva univerzáílní, specializovaná i unikátní. A právě k těm unikátním se řadí hnojivo KRISTALON GOLD, vodorozpustné hnojivo s unikátním složením – 75 % fosforu ve zvláštní formě polyfosfátů SUPER P – dle výzkumu pro rostliny přijatelnější a ještě účinnější, udržuje rostliny stále v intenzívním růstu, lepší a zdravější kořenový systém i celkový stav rostlin, bohatší kvetení a více plodů, zamezuje žloutnutí listů. Jeho použití je univerzální – pro zeleninu, všechny druhy pokojových i venkovních rostlin včetně ovocných stromů a keřů, vinné révy apod, aplikace zálivkou i postřikem 1xtýdně.
Dávkování: 1 odměrka (10g) hnojiva do 10 l vody
Balení 0,5kg je pro 500 l zálivky
Složení: krystalické ES hnojivo, rychle účinné, 100 % vodorozpustné, poměr živin N-P-K (19-6-20) + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn.