www.kvetinace-floravil.cz

AGRO CS Garden Boom Green Roof Substrate 45 l

Vysoce kvalitní výrobek AGRO CS Garden Boom Green Roof Substrate 45 l od značky se skvělou pověstí AGRO CS lze pořídit nyní v akci! V současnosti pořídíte za cenu 239 Kč.
EAN: 8592542012419
AGRO CS Garden Boom Green Roof
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
239

Používá se jako vegetační pěstební substrát na extenzívní střešní zahrady ve vrstvě 3 – 30 cm, pro vysazování a pěstování rostlin vhodných pro extenzívní střešní zahrady.
Nejběžněji se používá vrstva alespoň 5 – 20 cm.
Zakládání střešní zahrady nedoporučujeme v obdobích déletrvajícího sucha – v tomto případě je nutné alespoň zpočátku výsadby zalévat. Podle potřeby se může substrát přihnojit základními živinami a stopovými prvky.
Střešní substrát má nízký obsah živin, při jarní výsadbě se doporučuje do vegetační vrstvy zapravit startovací dávku hnojiva, např. Garden Boom Roof s dlouhodobým zdrojem dusíku, který je uvolňován postupně pro potřeby rostlin s dobou působení jeden rok.
Střešní substrát je vyroben ze směsi kvalitních tříděných minerálních složek (zeolit, drcený keramzit) a rašeliny a má upravenou hodnotu pH.Obsahuje dusík, fosfor a draslík ve stopovém množství.

Vhodný pro extenzivní vegetační střechy
Ideální i pro použití ve statických i mobilních nádobách- Optimální hodnota pH s nižším množstvím živin (dusík, fosfor, draslík)
Balení: 45 l
Vydatnost: cca 0,5 m2 (při vrstvě 10 cm)