www.kvetinace-floravil.cz

Věnec na dveře 30cm Přírodní Vánoce s osvětlením

Unikátní a oblíbený produkt Věnec na dveře 30cm Přírodní Vánoce s osvětlením od výrobce se skvělou pověstí Truhlíkov je k získání na našich stránkách za výhodnou cenu. V akci za cenu 759 Kč.
EAN: 1008820000513
Věnec na dveře 30cm Přírodní

Věnec k zavěšení na dveře ve staročeském provedení ocení všichni, kdo tíhnou k tradiční výzdobě českých Vánoc. Základem je kvalitní jedlové chvojí. Zdobení je sestaveno s přírodních materiálů – ovoce, šišky, pomeranč a jiné materiály. Věnec na dveře je rovněž nazýván „domovní znamení“. Domovní znamení jsou zavěšovány na dveře na přivítanou příchozích, v interiéru i exteriéru. Tyto dekorace se vytvářejí již na počátku adventního období a mají většinou podobu právě věnce.
Tento věnec vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen zavěsit na vaše vstupní dveře a dát tak světu najevo, že vaše domácnost již žije svátečním vánočním časem.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.