www.kvetinace-floravil.cz

Věnec na dveře 30cm Ledové Vánoce s osvětlením

Tento unikátní produkt Věnec na dveře 30cm Ledové Vánoce s osvětlením od známé společnosti Truhlíkov jednoduše pořídíte aktuálně na webu v bezva akci. Momentálně k dispozici za 759 Kč. EAN: 1008820002043
Věnec na dveře 30cm
Více informací
Značka: Truhlíkov
759
Popis produktu

Věnec k zavěšení na dveře v této barevné kombinaci vypadá velmi efektně. Věnec na dveře je rovněž nazýván „domovní znamení“. Domovní znamení jsou zavěšovány na dveře na přivítanou příchozích, v interiéru i exteriéru. Tyto dekorace se vytvářejí již na počátku adventního období a mají většinou podobu právě věnce. Tento věnec vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen zavěsit na vaše vstupní dveře a dát tak světu najevo, že vaše domácnost již žije svátečním vánočním časem.
Zkusme přivolat jedinečné bílé Vánoce výzdobou, která je laděná do barvy pravé zimy.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.