www.kvetinace-floravil.cz

Truhlík samozavlažovací BERGAMOT 60cm čokoládový

Unikátní a oblíbený výrobek Truhlík samozavlažovací BERGAMOT 60cm čokoládový od značky s tradicí a dobrou pověstí Plastia lze koupit právě dnes za mimořádně nízkou cenu! V akci za 249 Kč.
EAN: 8590415518068
Truhlík samozavlažovací BERGAMOT 60cm
Ověřit dostupnost
Značka: Plastia
249

Také nedáte dopustit na samozavlažovací truhlíky, zvláště v období dovolených? Jsou to doslova pomocníci k nezaplacení, co říkáte? Když už každoročně investujete nemalé prostředky na pořízení půvabných balkonových rostlin, rozhodně by měly přežít tyto rostliny bez úhony vaši dovolenou.
A právě dostatek vláhy, který by jim v obyčejných truhlících mohl chybět, rostlinám dodají samozavlažovací truhlíky. Varianta Bergamot 80, barevné provedení antracit samozavlažovacího truhlíku obsahuje:

sponka (zajištění truhlíku, aby substrát nepropadával do prostoru zásoby vody)
nálevka (nalévání vody)
hladinoměr (měření hladiny vody)
knoty
vysoce kvalitní plastový truhlík, se kterým se bude vašim balkónovým rostlinám dařit tak, jako ještě nikdy předtím.

Tento truhlík má v sobě zabudováno několik chytrých systémů, se kterými bude o vaši rostlinu skvěle postaráno. Tím prvním je systém zabraňování propadávání substrátu přímo do prostoru se zásobou vody. Dále truhlík obsahuje nalévací otvor zaručující vám pohodlí při nalévání vody. O sledování jejího množství se postará i hladinoměr.