www.kvetinace-floravil.cz

Truhlík Přírodní Vánoce – čokoláda 60cm bez osvětlení

Nejprodávanější produkt Truhlík Přírodní Vánoce - čokoláda 60cm bez osvětlení od společnosti s dlouholetou tradicí Truhlíkov můžete dostat aktuálně na webu opravdu levně. Nyní pořídíte od 799 Kč. EAN: 1008820000131
Truhlík Přírodní Vánoce - čokoláda
Více informací
Značka: Truhlíkov
799
Popis produktu

Máte rádi tradiční výzdobu českých Vánoc? Právě pro vás jsme připravili tradiční staročeské adventní truhlíky. Základem je kvalitní jedlové chvojí. Zdobení je sestaveno v přírodním duchu. Tento truhlík vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen umístit na váš balkon či terasu a ukázat světu, že kouzelný čas Vánoc je již za dveřmi.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.