www.kvetinace-floravil.cz

Truhlík Bronzové Vánoce – čokoláda 60cm bez osvětlení

Nový kus Truhlík Bronzové Vánoce - čokoláda 60cm bez osvětlení od výrobce s dlouholetou historií Truhlíkov pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 799 Kč. EAN: 1008820002357
Truhlík Bronzové Vánoce - čokoláda 60cm
Více informací
Značka: Truhlíkov
799
Popis produktu

Tento truhlík vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen umístit na váš balkon či terasu a ukázat světu, že kouzelný čas Vánoc je již za dveřmi.
Zavřete oči a zkuste si představit místo vzdálené od našeho světa plného spěchu, uzávěrek a účtů. Třeba horskou chatu zapadanou sněhem. Za okny bílo, v krbu oheň a ve skleničce zlatá hladina. Kus luxusu, který tu někde je, ale člověk ho musí najít. Čas, který máte jen pro sebe.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.