www.kvetinace-floravil.cz

Substral Careo rozprašovač 750ml insekticid

Tento designový produkt Substral Careo rozprašovač 750ml insekticid od značky s dobrým jménem Truhlíkov lze zakoupit momentálně na webu extra výhodně! Pouze nyní za 219 Kč.
EAN: 5907487101891
Substral Careo rozprašovač 750ml

Snad největším potěšením většiny zahrádkářů jsou okrasné květiny. S tímto názorem budete pravděpodobně souhlasit. I s tím, že krásu květin nepříznivě ovlivňuje celá řada škůdců, která hyzdí jejich vzhled sáním, okusováním, křivením listů a deformováním stonků nebo nejrůznějšími povlaky. Až vyzkoušíte přípravek Substral Careo rozprašovač, jistě se shodneme i na tom, že jiný přípravek již není nutný. Tento totiž spolehlivě ochrání půvab a zdraví všech vašich okrasných květin. Substral Careo rozprašovač po aplikaci postřikem na květiny má hned dvojí účinek, jako kontaktní insekticid a dlouhodobě jako systémový insekticid.
Látka je totiž vstřebávána listy, tím pádem pak kytku chrání před savými i žravými škůdci. Mezi něž patří zejména mšice, třásněnky, molice, štítenky, červce, svilušky, stejně jako brouci, housenky, vrtalky a další. Substral Careo rozprašovač je vhodný k aplikaci na pokojové i zahradní okrasné rostliny. Účinnou látkou je tu acetamiprid, olej obsažený v přípravku ničí nejen dospělé jedince, ale i jejich larvy a vajíčka.