www.kvetinace-floravil.cz

Ředkvička na klíčky zahrádka

Super produkt Ředkvička na klíčky zahrádka od známého výrobce Vilmorin jednoduše můžete sehnat tady za skvělou cenu. Levně za cenu 129 Kč. EAN: 5907617321373
Ředkvička na klíčky zahrádka
Více informací
Značka: Vilmorin
129
Popis produktu

Víte, že klíčky ředkvičky jsou přímo velezásobárnou vitamínů a minerálů?
Tato domácí zahrádka obsahuje semínka ředkvičky a praktickou misku se sítkem ke klíčení. Misku na klíčení semínek můžete poté dále použít i pro klíčení jiných semínek.
Účinky: Silice obsažené v ředkvičce zmírňují bolest ucha a jsou nepřekonatelné v účinku na růst vlasů. Dále se využívá při chorobách žlučníku a jater a při léčbě zahlenění nosních dutin. Klíčky ředkvičky jsou nadupány vitamíny a minerály: vitamíny B1, B2, A a velkým množstvím vitamínu C, dále draslíkem, sodíkem, hořčíkem, vápníkem, fosforem a železem.
Použití: Naklíčená semínka můžete konzumovat samotná, přidávat je do hlavních jídel, polévek nebo do zeleninových salátů. Semena lze koupit již naklíčená, za zlomek ceny a minimum práce si je ale můžete nechat vyklíčit doma. Získáte tak čerstvé a snadno dostupné vitaminy a další prospěšné látky.
Příprava: Složte krabičku, nalejte vodu, vysejte semínka, vyměňujte vodu 2 x denně, radujte se z bohaté sklizně a provádějte průběžně další výsevy.