www.kvetinace-floravil.cz

Postřikovač tlakový zádový 12l GARDENA

Výjimečný výrobek Postřikovač tlakový zádový 12l GARDENA od značky se zárukou kvality GARDENA pohodlně seženete v naší nabídce extra výhodně. Výhodně za super cenu 2 790 Kč. EAN: 4078500088404
Postřikovač tlakový zádový 12l
Více informací
Značka: GARDENA
2 790
Popis produktu

Je to tak, že některé jednoduché a dobře fungující věci nemá cenu nijak vylepšovat. Jsou dokonalé takové, jaké jsou. K takovým patří i postřikovač řady GARDENA. Tlakový postřikovač od společnosti GARDENA se hodí k ošetření rostlin, ovocných stromů, trávníku na větších zahradách i na zámkové dlažbě. Má objem 12 litrů a ideálně se hodí k péči o rostliny v zahradě. Maximální pracovní tlak jsou 3 bary a je vybaven bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě potřeby rychle tlak sníží. Postřikovač se nosí za zádech, upevní se praktickými popruhy. Postřikovač má teleskopickou trubku a nastavitelnou kovovou trysku, díky nimž získáte velký akční rádius. Bez obav s ním mohou pracovat praváci i leváci.
Po každé aplikaci postřiku je nutné postřikovač dokonale umýt a propláchnout včetně hadic. Doporučujeme, abyste nepoužívali stejný postřikovač na herbicidy (přípravky proti plevelům) a na přípravky proti škůdcům a houbovým chorobám.