www.kvetinace-floravil.cz

Plastia Vermikompostér Urbalive Antracit/šedý

Tento žádaný výrobek Plastia Vermikompostér Urbalive Antracit/šedý od značky Plastia snadno můžete získat teď až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 3 279 Kč.
EAN: 8590415007739
Plastia Vermikompostér Urbalive
Ověřit dostupnost
Značka: Plastia
3 279

Za pomoci pracovitých žížal ve vermikompostéru Urbalive přeměníte rostlinné zbytky z Vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.
Moderní a praktické vlastnosti vermikompostéru Vám umožní jednoduchou údržbu, snadné čištění a kvalitní zpracování bio odpadu bez zápachu a plísně. Díky tomu jej můžete mít uvnitř domu či na terase. Je ovšem důležité dbát na teplotu vzduchu v místě, kde vermikompostér chcete mít. Nesmí být nižší než 5 °C a vyšší než 25 °C. 
Při kompostování zbytků potravin je zapotřebí, aby do vermikompostéru byly přidávané pouze věci, které jsou k tomu vhodné. K vhodným patří zbytky zeleniny a ovoce (např.: slupky od brambor a okurek, ohryzek z jablka), kávová sedlina i papírové kávové filtry, rozdrcené vaječné skořápky, papírové ubrousky, suché pečivo, zbytky pokojových a venkovních rostlin. Nezapomínejte do kompostéru přidávat použité čajové sáčky. Žížaly se v nich rády a tím pádem i rychleji rozmnožují.
Naopak do kompostéru nevkládejte věci jako masné a mléčné výrobky, kosti, oleje, sádlo a jiné tuky. Vyhněte se také chuťově výrazným potravinám jako je zázvor nebo příliš mnoho citrusů.
Doporučujeme pořídit i vhodné příslušenství jako je Pěstební set, který je vytvořen tak aby neohrozil žížaly.
Vermikompostér Urbalive je opravdovým designovým kouskem, který se pyšní oceněním RedDot Design Award i Good Design. Jeho moderní podobu navrhl český designér Jiří Pelcl.

Barva: šedá
Výška: 60,5 cm
Šířka: 50,5 cm
Hloubka: 38 cm