www.kvetinace-floravil.cz

Parter na stůl Tradiční Vánoce

Tento exkluzivní produkt Parter na stůl Tradiční Vánoce od výrobce s dlouholetou historií Truhlíkov pohodlně seženete v naší nabídce se slevou! Výhodně za skvělou cenu 569 Kč. EAN: 1008820001435
Parter na stůl Tradiční
Více informací
Značka: Truhlíkov
569
Popis produktu

Adventní věnec nemusí mít jen podobu kruhu. Obzvláště na obdelníkovém stole oceníte podélnou dekoraci. Toto podlouhlé aranžmá na stůl se nazývá parter a je možnou alternativou adventního věnce. Adventní svíce jsou do parteru zasazeny po stranách. Tento parter vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen položit na váš stůl, který bude zdobit po celý adventní čas.
Takových rán není moc. Celá rodina se sejde u stolu, venku už je světlo a kuchyní voní káva nebo horká čokoláda… A hlavně: nikdo nikam nemusí, a tak se snídaně protáhne třeba až do poledne. Ráno, po kterém zůstanou drobečky na ubruse a v duši radost, o které se nedá mluvit. Obyčejný den, který vůbec není všední.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.