www.kvetinace-floravil.cz

Parter na stůl Přírodní Vánoce

Tento designový výrobek Parter na stůl Přírodní Vánoce od známé značky Truhlíkov lze pořídit ještě dnes téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 569 Kč.
EAN: 1008820000681
Parter na stůl Přírodní

Adventní věnec nemusí mít jen podobu kruhu. Obzvláště na obdelníkovém stole oceníte podélnou dekoraci. Toto podlouhlé aranžmá na stůl se nazývá parter a je možnou alternativou adventního věnce. Tento parter ve staročeském provedení ocení všichni, kdo tíhnou k tradiční výzdobě českých Vánoc. Základem je dřevěný tác. Zdobení je sestaveno v přírodním duchu. Takový adventní parter váš stůl nejen ozdobí, ale i obzvláštní celou vaši domácnost. Adventní svíce jsou zvoleny v červené barvě, neboť ta je tradiční barvou českých Vánoc. Svíce jsou do parteru zasazeny po 2ks po stranách. Tento parter vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen položit na váš stůl, který bude zdobit po celý adventní čas.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.