www.kvetinace-floravil.cz

Parter na stůl Bronzové Vánoce

Akční výrobek Parter na stůl Bronzové Vánoce originál od značky Truhlíkov snadno můžete sehnat právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 569 Kč. EAN: 1008820002807
Parter na stůl Bronzové
Více informací
Značka: Truhlíkov
569
Popis produktu

Adventní věnec nemusí mít jen podobu kruhu. Obzvláště na obdelníkovém stole oceníte podélnou dekoraci. Toto podlouhlé aranžmá na stůl se nazývá parter a je možnou alternativou adventního věnce. Adventní svíce jsou do parteru zasazeny v jedné symetrické linii. Tento parter vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen položit na váš stůl, který bude zdobit po celý adventní čas.
Zavřete oči a zkuste si představit místo vzdálené od našeho světa plného spěchu, uzávěrek a účtů. Třeba horskou chatu zapadanou sněhem. Za okny bílo, v krbu oheň a ve skleničce zlatá hladina. Kus luxusu, který tu někde je, ale člověk ho musí najít. Čas, který máte jen pro sebe.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.