www.kvetinace-floravil.cz

Neudosan Přípravek proti mšicím 250 ml

Tento kvalitní a levný produkt Neudosan Přípravek proti mšicím 250 ml originál od značky Truhlíkov můžete dostat na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Výhodně za cenu 319 Kč.
EAN: 4005240003657
Produkt bez obrázku

Mšice jsou sice známé z knihy Ferdy mravence jako užitečné „krávy“, ovšem na květinách v truhlících, na zahrádce i na polích je nevidíme rádi. Proto je musíme hubit a k tomu je velice vhodný Neudosan – Přípravek proti mšicím. Jde o insekticid ve formě koncentrátu, který se používá jako 2% roztok. Účinnou látkou v něm jsou draselné soli přírodních mastných kyselin, které se ale v přírodě rychle odbourávají, proto prostředek nemá předepsanou ochrannou lhůtu. Neudosan se používá
nejen proti mšicím, ale také vcelku proti všem savým a žravým škůdcům, což jsou také svilušky, molice a podobně. Působí na dospělce i larvy. Na druhé straně je zcela neškodný v případě včel, dravých vosiček i zlatooček. Doporučuje se k aplikaci na ovocné stromy, bobuloviny a jahody, ale i na zeleninu ve volné půdě a sklenících. Také okrasné rostliny zbaví škůdců, a to jak venku, tak v bytě nebo zimních zahradách.