www.kvetinace-floravil.cz

Květináč ke dveřím Tradiční Vánoce bez osvětlení

Tento zlevněný produkt Květináč ke dveřím Tradiční Vánoce bez osvětlení od výrobce s mnohaletou tradicí Truhlíkov jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu! Právě nyní za 849 Kč.
EAN: 1008820001121
Květináč ke dveřím Tradiční Vánoce

Přivítejte své hosty vánoční atmosférou hned u vchodových dveří. Vánoční výzdoba neznamená jen věnec na dveřích, možností jak dekorovat svůj dům je více. Tento květináč vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Květináč položte u vchodových dveří a dejte tak světu najevo, že vaše domácnost již žije svátečním vánočním časem.
Takových rán není moc. Celá rodina se sejde u stolu, venku už je světlo a kuchyní voní káva nebo horká čokoláda… A hlavně: nikdo nikam nemusí, a tak se snídaně protáhne třeba až do poledne. Ráno, po kterém zůstanou drobečky na ubruse a v duši radost, o které se nedá mluvit. Obyčejný den, který vůbec není všední.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.