www.kvetinace-floravil.cz

Květináč ke dveřím Přírodní Vánoce bez osvětlení

Unikátní a žádaný produkt Květináč ke dveřím Přírodní Vánoce bez osvětlení od výrobce s mnohaletou tradicí Truhlíkov lze sehnat v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 849 Kč. EAN: 1008820000377
Květináč ke dveřím Přírodní
Více informací
Značka: Truhlíkov
849
Popis produktu

Přivítejte své hosty vánoční atmosférou hned u vchodových dveří. Vánoční výzdoba neznamená jen věnec na dveřích, možností jak dekorovat svůj dům je více. Tento velký květináč ve staročeském provedení ocení všichni, kdo tíhnou k tradiční výzdobě českých Vánoc. Základem je kvalitní jedlové chvojí. Zdobení je sestaveno v přírodním duchu. Všechny prvky zdobení jsou rozmístěny tak, aby tvořily vkusný a harmonický celek. Tento květináč vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Květináč položte u vchodových dveří a dejte tak světu najevo, že vaše domácnost již žije svátečním vánočním časem.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.