www.kvetinace-floravil.cz

Květináč ke dveřím Bronzové Vánoce bez osvětlení

Akční a ve slevě výrobek Květináč ke dveřím Bronzové Vánoce bez osvětlení od našeho výrobce Truhlíkov pohodlně dostanete zde nyní ve slevě! Za bezkonkureční cenu 849 Kč. EAN: 1008820002593
Květináč ke dveřím Bronzové
Více informací
Značka: Truhlíkov
849
Popis produktu

Přivítejte své hosty vánoční atmosférou hned u vchodových dveří. Vánoční výzdoba neznamená jen věnec na dveřích, možností jak dekorovat svůj dům je více. Tento květináč vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Květináč položte u vchodových dveří a dejte tak světu najevo, že vaše domácnost již žije svátečním vánočním časem.
Zavřete oči a zkuste si představit místo vzdálené od našeho světa plného spěchu, uzávěrek a účtů. Třeba horskou chatu zapadanou sněhem. Za okny bílo, v krbu oheň a ve skleničce zlatá hladina. Kus luxusu, který tu někde je, ale člověk ho musí najít. Čas, který máte jen pro sebe.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
Osvětlení: Ve variantě se světýlky je použit řetěz o délce 2,2m s 24LED světýlky v teplé bílé barvě. Řetěz je napájen na 3ks AA baterií.
DOPORUČENÍ: Umístění přizpůsobte venkovní teplotě, v teplejších podmínkách chvojí rychleji seschne a může více opadávat.