www.kvetinace-floravil.cz

Hnojivo krystalické ostatní hortenzie FLORIA 350 g

Výjimečný produkt Hnojivo krystalické ostatní hortenzie FLORIA 350 g od populárního výrobce FLORIA jde získat aktuálně téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 129 Kč. EAN: 8594005009554
Hnojivo krystalické ostatní hortenzie FLORIA
Více informací
Značka: FLORIA
129
Popis produktu

Kupujete nejrůznější přípravky na podporu růstu a násady květů u vašich oblíbených hortenzií a ony nepomáhají? Vyzkoušejte FLORIA Krystalické hnojivo pro hortenzie.
Organominerální hnojivo s obsahem dlouhodobě a rychle působícího hnojiva zajistí rostlině dostatek živin, nehrozí popálení rostliny a vysoký obsah draslíku pomůže zesílit buněčnou strukturu těchto oblíbených okrasných dřevin. Použití: pro všechny druhy hortenzií pěstované v nádobách i na záhonech. Aplikace se provádí od dubna až do konce července. Složení:100 % vodorozpustné hnojivo,vysoký obsah živin podpoří lepší vybarvení květů hortenzií,obsah hořčíku v hnojivu působí preventivně proti žloutnutí listů,jednoduchá aplikace zálivky na substrát nebo na listy hortenzií,obsahuje mikroprvky pro posílení vitality a obranyschopnosti rostlin. Výhody hnojiva: živiny v rychle přijatelné formě, podporuje vybarvení květů hortenzií, hořčík – působí preventivně proti žloutnutí listů, jednoduchá aplikace hnojivé zálivky na substrát nebo na list rostlin, obsahuje mikroprvky pro posílení vitality a obranyschopnosti rostlin.