www.kvetinace-floravil.cz

Hadice Comfort Flex 3/4″ bez armatury metráž GARDENA

Tento akční výrobek Hadice Comfort Flex 3/4" bez armatury metráž GARDENA od top výrobce GARDENA jednoduše získáte na našich stránkách nyní za super peníze! Právě teď za cenu 75 Kč. EAN: 4078500001847
Hadice Comfort Flex 3/4" bez
Více informací
Značka: GARDENA
75
Popis produktu

GARDENA hadice FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. Jsou to ty nejlepší předpoklady pro pohodlné a flexibilní použití ve vaší zahradě. V případě potřeby může být systematicky propojována pomocí fitinků Original GARDENA System a přípojných zařízení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 25 barů. Záruka: 20 let. Je prodávána jako metráž. Níže uvedená cena je cena za 1 m hadice.
UPOZORNĚNÍ
Uvedená cena je za běžný metr hadice. Do políčka pro ks zboží zadejte tolik jednotek, kolik metrů hadice požadujete. Zboží prodávané v metráži je prodáváno jako zakázková výroba a proto není možné toto zboží vrátit!