www.kvetinace-floravil.cz

Hadice Comfort Flex 1″ bez armatury metráž GARDENA

Tento designový produkt Hadice Comfort Flex 1" bez armatury metráž GARDENA od výrobce se zárukou kvality GARDENA jednoduše seženete momentálně na webu napořád výhodně. V akci od 165 Kč. EAN: 4078500001861
Hadice Comfort Flex 1" bez armatury
Více informací
Značka: GARDENA
165
Popis produktu

GARDENA hadice FLEX Comfort je vybavena textilií se spirálovými oky, kde jsou dvě spirály v opačných směrech. Díky tomu je hadice odolná vůči tlaku a drží svůj tvar, ale zároveň je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. Jsou to ty nejlepší předpoklady pro pohodlné a flexibilní použití ve vaší zahradě. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 25 barů. Záruka: 20 let. Je prodávána jako metráž. Níže uvedená cena je cena za 1 m hadice.
UPOZORNĚNÍ
Uvedená cena je za běžný metr hadice. Do políčka pro ks zboží zadejte tolik jednotek, kolik metrů hadice požadujete. Zboží prodávané v metráži je prodáváno jako zakázková výroba a proto není možné toto zboží vrátit!