www.kvetinace-floravil.cz

Biocont PREV-GARD 30 ml

Výjimečný a žádaný produkt Biocont PREV-GARD 30 ml od kvalitní značky Biocont máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Nyní nakoupíte za 189 Kč.
EAN: 8594028061072
Biocont PREV-GARD 30
Ověřit dostupnost
Značka: Biocont
189

Biologický insekticidní a akaricidní přípravek s účinností i na padlí, houbové choroby a rzi. Pomerančová silice obsažená v produktu účinkuje taktéž na celou řadu škůdců (molice, mšice, červce, puklice, svilušky, smutnice, třásněnky aj. v různých stádiích vývoje, včetně dospělců). Přípravek lze aplikovat na rostliny až do jejich plné zralosti. Takto ošetřenou zeleninu a ovoce lze po umytí konzumovat.
Přípravek lze použít v zahradě – zelenina, ovoce, okrasné rostliny, ale i v interiéru a skleníku. Výhodou je okamžitý účinek, bez ochranné lhůty. Aplikovat lze od počátku výskytu až do sklizně. Není zapotřebí míchat se smáčedlem.
Působí i proti padlí, plísni, některým houbovým chorobám a rzím na růžích. Používá se v rozmezí poměrně nízkých koncentrací od 0,3 % do max. 0,8 %.       
Balení: 30 ml je na 5 – 7,5l vody. Lze použít v ekologickém zemědělství.
Způsob působení:
Díky inovativní formulaci má PREV-GARD® nízké povrchové napětí, což vede k efektivnímu šíření pomerančové silice a dokonalému pokrytí škůdců. Jakmile se přípravek dostane na hmyz, začne ničit jejich exoskelet, což v konečném důsledku vede k rychlému vysušení. Výsledek? Okamžitá pomoc vašim rostlinám!
Jak aplikovat?
Přípravek aplikujte pouze v době napadení plodin. Aplikujte jej přímo na škůdce, doporučujeme stříkat na svrchní i spodní strany listů, včetně stonků. Pomerančová silice působí na škůdce kontaktně, pomerančový olej není systémový. Co to znamená?

Pomerančový olej rozpouští ochranou voskovou vrstvu těl škůdců.
S účinností na dospělce i mladší vývojová stádia způsobuje vysoušení voskového exoskeletu a ztrátu tělní tekutiny.
Při houbových chorobách, jako je padlí, plísně atd., PREV-GARD® proniká a vysušuje ochranné vrstvy mycelia, sporangií a spor, a zároveň ošetřuje i poškozené buňky rostlin.
Rychlý smrtící účinek, tzv. „knock-down“ efekt.
Vedlejším pozitivním efektem oleje je i optické rozjasnění listů a květů rostlin.
Po aplikaci postřiku můžete plodiny po omytí bez obav konzumovat.

Další produkty od výrobce Biocont