www.kvetinace-floravil.cz

Agro Vitality Komplex FORTE sprej 500 ml

Unikátní a oblíbený produkt Agro Vitality Komplex FORTE sprej 500 ml od populární značky Agro CS jednoduše můžete najít aktuálně na webu za výprodejovou cenu. Výhodně za super cenu 129 Kč.
EAN: 8594005007338
Agro Vitality Komplex FORTE sprej
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
129

Nedaří se vašim rostlinám tak, jak byste si představovali? Nejsou dostatečně vitální a vy nemůžete přijít na to, co jim chybí? Dopřejte jim VITALITY KOMPLEX FORTE ve spreji. Jedná se o přípravek vhodný pro všechny druhy rostlin pěstovaných doma i na zahradě. Je ideální zejména pro plodovou zeleninu (rajčata, okurky, papriky, aj…..) a drobné ovoce (jahody, maliny, ostružiny, borůvky a rybíz, aj….). Podporuje růst a kvetení, obsahuje přírodní enzymy – zrychlují transport živin z půdy do rostliny, obnovuje vitalitu rostlin – zvyšuje jejich odolnost vůči stresu (sucho, výkyvy teplot …), urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci a zajistí tvorbu nových kořenů, obzvlášť vhodný pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny, bohatý na huminové a fulvinové kyseliny – zdroj důležitého humusu pro vyčerpanou půdu.
Pravidelné používání přípravku může snížit potřebnou četnost přesazování rostlin do nového substrátu. Zejména rostliny pěstované v zemině budou velmi dobře reagovat na použití Vitality Komplexu.