www.kvetinace-floravil.cz

Agro Vitality Komplex 0,5 l kapalný

Kvalitní produkt Agro Vitality Komplex 0,5 l kapalný od známé kvalitní značky Agro CS jednoduše naleznete tady nyní za extra cenu. Nyní nakoupíte za 99 Kč.
EAN: 8594005007871
Agro Vitality Komplex 0
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
99

Vitalita, slovo, které je známkou toho, že se rostlině dobře daří, že ná vhodné podmínky k růstu. A právě Vitality Komplex je přípravek vhodný pro všechny druhy rostlin pěstovaných doma i na zahradě. Je ideální zejména pro plodovou zeleninu (rajčata, okurky, papriky, aj…..) a drobné ovoce (jahody, maliny, ostružiny, borůvky a rybíz, aj….). Výhody: Podporuje růst a kvetení, obsahuje přírodní enzymy – zrychlují transport živin z půdy do rostliny, obnovuje vitalitu rostlin – zvyšuje jejich odolnost vůči stresu (sucho, výkyvy teplot …), urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci a zajistí tvorbu nových kořenů, obzvlášť vhodný pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny, bohatý na huminové a fulvinové kyseliny – zdroj důležitého humusu pro vyčerpanou půdu.
Pravidelné používání přípravku může snížit potřebnou četnost přesazování rostlin do nového substrátu. Zejména rostliny pěstované v zemině budou velmi dobře reagovat na použití Vitality Komplexu.