www.kvetinace-floravil.cz

AGRO OM Muškát 1kg

Tento velmi žádaný produkt AGRO OM Muškát 1kg originál od značky Agro CS najdete právě teď v naší nabídce skutečně levně. Nyní zakoupíte za 119 Kč.
EAN: 8594005006065
AGRO OM Muškát
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
119

AGRO organominerální hnojivo pro muškáty vytváří ideální prostředí pro muškáty, pelargonie, petúnie a příbuzné rostliny a podporuje je ve zdravém růstu a bohatém nasazení a probarvení květů. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy muškátů a a dalších příbuzných kvetoucích rostlin pěstovaných v nádobách i ve ve volné půdě, kde díky organické a minerální složce působí rychle a zároveň dlouhodobě, a to po dobu až 60 dní. Hnojivo na muškáty je vícesložkové a svým složením příznivě ovlivňuje vytváření úrodného humusu v půdě a tím přímo zvyšuje její úrodnost. Organická forma dusíku zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin.Složenídusík– fosfor – draslík (6 – 6 – 5)
Organická složka rohovina je přírodním zdrojem dusíku a kokosová vlákna pak provzdušňují půdu. Minerální složka zajistí nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů a působí v půdě již během několika dnů po aplikaci.DávkováníK jedné rostlině aplikujte 10 g hnojiva, použijte přiloženou odměrku (1 odměrka = 5 g)