www.kvetinace-floravil.cz

Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg

Tento akční a ve slevě produkt Agro Floria Travin trávníkové hnojivo 20 kg od oblíbené značky se zárukou kvality FLORIA jednoduše naleznete právě teď u nás za super cenu. Za bezkonkureční cenu 1 999 Kč.
EAN: 8594028313379
Agro Floria Travin trávníkové hnojivo
Ověřit dostupnost
Značka: FLORIA
1 999

Touha po krásném zdravém a svěže zelném trávníku je zcela běžná. My vám poradíme přípravek, díky kterému takový trávník budete mít i vy. Je to moderní trávníkové hnojivo 3 v 1 z řady FLORIA. Likviduje spolehlivě plevel v trávníku, (sedmikráska, pampeliška), hnojí a brání růstu mechů a je neškodné pro domácí zvířata. Hnojivo přinese trávníku všechny živiny i stopové prvky v ideálním poměru. Živiny jsou v optimální formě, která trávník vyživuje po celou dobu působení TRAVINU. Po zničení plevelů trávník roste, dobře prospívá a začíná působit další složka – zeolit, která na sebe váže vláhu, půdu provzdušňuje a neutralizuje její pH, čímž brání růstu mechů.
Složení: 3 v 1 – selektivní herbicidy – hnojivo – zeolit
Hnojte jednou za dva měsíce, v období duben až srpen rozhozem na trávník. Trávník lze sekat nejdříve 2 dny po aplikaci! Obsah balení Travinu vystačí až na 665 m2 trávníku.