www.kvetinace-floravil.cz

AGRO CS Agro Vitality komplex extra silný 5 l

Velmi žádaný kus AGRO CS Agro Vitality komplex extra silný 5 l od kvalitního výrobce AGRO CS lze sehnat právě teď u nás za skvělou cenu. Ve skvělé akci za 749 Kč.
EAN: 8594005009004
AGRO CS Agro Vitality komplex extra
Ověřit dostupnost
Značka: AGRO CS
749

AGRO Vitality Komplex extra silný je obohacený o vyšší podíl huminových kyselin. Je vynikajícím pomocníkem k posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a růstu. Nezaměnitelná receptura Vitality Komplex urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci a posiluje odolnost vůči stresu. Jeho použití je vhodné na všechny druhy pokojových rostlin, drobného ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a dalších rostlin na zahradě. Tento komplexní rostlinný přípravek doporučujeme aplikovat na oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny**.

AGRO Vitality Komplex extra silný je obohacený o vyšší podíl huminových kyselin.
obsahuje enzymy a stimulační látky ze zažívacího traktu žížal usnadňují (zrychlují) transport živin z půdy do rostlin i procesy v rostlinách, zlepšují využití živin z půdy a pomáhají ke zvětšení kořenové plochy, následně i nadzemní části rostliny
obsahuje huminové a fulvinové kyseliny, které omezují únavu půdy a její vyčerpání, vytváří podmínky pro tvorbu humusu, zpřístupňují živiny pro rostliny
dávkování pro obnovení vitality poškozených rostlin: 15 ml do 1 l vody
dávkování pro postřik na list: 15 ml do 1,5 l

Výrobek je určený pro všechny rostliny oslabené, nerostoucí či zanedbané. Pravidelné používání přípravku pomůže snížit potřebnou četnost přesazování rostlin do nového substrátu. Zejména rostliny pěstované v zemině budou velmi dobře reagovat na použití Vitality Komplexu.