www.kvetinace-floravil.cz

Agro BIO kapalné hnojivo Bylinková zahrádka NATURA 0,5l

Výjimečný produkt Agro BIO kapalné hnojivo Bylinková zahrádka NATURA 0,5l od výrobce se skvělou pověstí Agro NATURA můžete získat právě teď v nabídce téměř zdarma! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.
EAN: 8594005007918
Agro BIO kapalné hnojivo Bylinková

Rádi pěstujete bylinky, a to, co od nich očekáváte je v první řadě skvělá chuť, která nahradí koření a sůl ve vašich pokrmech? Pro jejich přihnojení pak používejte Biologické hnojivo vhodné na všechny bylinky 0,5 l.
Hnojivo je vyrobeno jen z přírodních surovin – melasy, melasových výpalků a mletých fosfátů. Obsahuje potřebné živiny v příznivém poměru včetně přirozeného obsahu stopových prvků. Živiny jsou pro bylinky snadno dostupné. Jedinečné složení hnojiva zajistí kouzelné aroma a výraznou chuť bylinek. Hnojivo je certifikováno pro použití v ekologickém zemědělství. Velmi důležité je, že použití hnojiva neškodí domácím mazlíčkům! Rozsah a způsob použití: Ke hnojení a k přihnojování bylinek, kořeninové zeleniny (majoránka, šalvěj, tymián, meduňka aj.), koření, a dalších aromatických rostlin pěstovaných v nádobách i volné půdě. Přihnojování provádějte formou zálivky: 15 ml (víčko od lahve) nalijte do 1-3 litrů vody a promíchejte. Tímto roztokem přihnojujte 1x za 14 dní. Před použitím obsah důkladně protřepte!