www.kvetinace-floravil.cz

Adventní věnec 25cm Tradiční Vánoce

Tento skvělý produkt Adventní věnec 25cm Tradiční Vánoce od výrobce s mnohaletou tradicí Truhlíkov jednoduše najdete u nás nyní za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč. EAN: 1008820001299
Adventní věnec 25cm Tradiční
Více informací
Značka: Truhlíkov
599
Popis produktu

Adventní věnec je bezesporu nejoblíbenějším vánočním symbolem. Slouží především k odpočítávání čtyř týdnů adventu. Kruh vyjadřuje společenství a rodinu a plameny svíček znamenají světlo, které osvěcuje každého člověka. Věnec vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen položit na váš stůl, který bude zdobit po celý adventní čas.
Takových rán není moc. Celá rodina se sejde u stolu, venku už je světlo a kuchyní voní káva nebo horká čokoláda… A hlavně: nikdo nikam nemusí, a tak se snídaně protáhne třeba až do poledne. Ráno, po kterém zůstanou drobečky na ubruse a v duši radost, o které se nedá mluvit. Obyčejný den, který vůbec není všední.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.