www.kvetinace-floravil.cz

Adventní věnec 25cm Přírodní Vánoce

Výjimečný a žádaný produkt Adventní věnec 25cm Přírodní Vánoce od spolehlivého výrobce Truhlíkov jednoduše získáte právě teď skutečně výhodně. V akci od 599 Kč. EAN: 1008820000759
Adventní věnec 25cm Přírodní
Více informací
Značka: Truhlíkov
599
Popis produktu

Máte rádi tradiční výzdobu českých Vánoc? Právě pro vás jsme připravili tradiční staročeské adventní věnce. Základem je kvalitní jedlové chvojí. Zdobení je sestaveno v přírodním duchu. Takový adventní věnec váš stůl nejen ozdobí, ale i provoní celou vaši domácnost. Červená barva je tradiční českou vánoční barvou a proto i svíčky jsou zvoleny v červené barvě. Svíčky jsou umístěny symetricky a tak, aby jejich hoření probíhalo zcela bezpečně bez rizika ohoření okolního zdobícího materiálu.
Adventní věnec je bezesporu nejoblíbenějším vánočním symbolem. Slouží především k odpočítávání čtyř týdnů adventu. Jedlové chvojí provoní dům, znamená život uprostřed odpočívající přírody, kruh vyjadřuje společenství a rodinu a plameny svíček znamenají světlo, které osvěcuje každého člověka. Věnec vyniká nejen svým vkusným provedením, ale i pečlivou přípravou materiálu a profesionální prací s materiálem. Stačí ho už jen položit na váš stůl, který bude zdobit po celý adventní čas.
UPOZORNĚNÍ: Vyobrazený výrobek je ilustrativní. Vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé položky při zachování stylu a hodnoty výrobku.
DOPORUČENÍ: Jedlové chvojí velice rychle v teplém pokoji usychá, dopuručujeme věnec umístit na tác nebo talíř pro následnou manipulaci, aby nedocházelo k poškození věnce.