FLORAVIL, s.r.o. – květináče Green City

Zkrášlete si životní prostor pestrou květinovou výzdobou

Objevte designový květinový mobiliář a výzdobu do exteriérů i interiérů, které nadchnou skvělým povrchovým provedením a trvanlivostí. Třeba závěsné mísy, polomísy a truhlíky či chytré samozavlažovací květináče. Kupte si bytelnou, ale jemnou ocelovou žardiniéru nebo mobilní záhon a magický kámen.

 • Počernická 272/96
 • Praha 10 - Malešice
 • 108 00
 • Budova Business Centrum KCM, a.s.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jak si pořídit květinový mobiliář

Radu hledejte u profesionálů v oboru – u nás. Nabízíme zkušenosti s květinovým mobiliářem a výzdobou už od roku 2005. Jsme pobočkou francouzské společnosti Green City pro českou a Slovenskou republiku. Poskytujeme služby a prodáváme produkty zahradním architektům, projektantům, zahradním centrům, městům a obcím, ale i soukromníkům, kteří mají rádi rostliny a chtějí jim dopřát kvalitní péči. Vybrat si můžete designový květinový mobiliář ze 7 kolekcí podle způsobu využití a místa instalace.

Nabízíme designové květináče pro větší rostliny, třeba v barevné kombinaci vnitřní a vnější části. Dvojitá stěna působí i jako termická ochrana rostliny v případě prudké změny počasí. Víte, jak funguje samozavlažovací květináč? Přijďte se podívat do naší prodejny na Praze 10. Zalíbit se vám může i imitace kamene – dutá nádoba určená k osázení, kterou můžete použít pro tvorbu skalky či k oživení travnaté plochy.

Květinová výzdoba pro města a obce

Skvělá výzdoba sloupů veřejného osvětlení, fasád domů nebo kruhových objezdů, kterou nepoškodí ani rozmary počasí. To jsou naše závěsné sestavy složené ze samozavlažovacích mís a truhlíků. Představte si květinovou výzdobu díky mobiliáři v podobě pyramid, sloupořadí či mobilních trojnožek. Originální dekorace, a přitom se hodí prakticky kdekoli.

A co teprve samozavlažovací velkoobjemové nádoby pro stromky ve čtyřech tvarech – obdélníku, čtverce, oválu a kruhu. Dokážou mimořádně pozvednout atmosféru parků nebo náměstí. Mezi oblíbené produkty patří i dvoumetrové květinové věže, prostorové rostlinné sochy či zelené stěny – vertikální zahrady. Potřebujete zpevnit štěrkové chodníky v městských parcích? Kupte si u nás voštinové rohože Nidagravel. Jsou lehké, pevné a trvanlivé. Toužíte po květinové louce plné barev? S pomocí našich profesionálních zahradníků a speciálního sázecího stroje snadno a rychle vysadíte holandské květinové cibule nebo využijte letničkové směsi.

Otevírací doba

 • Po 8:3012:00 12:3017:30
 • Út 8:3012:00 12:3017:30
 • St 8:3012:00 12:3017:30
 • Čt 8:3012:00 12:3017:30
 • 8:3012:00 12:3015:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.